Filtr prywatyzujący 3M™ Bright BPTAP002 do Apple® iPad Pro® 12.9" Powiększ do pełnego rozmiaru

Filtr prywatyzujący 3M™ Bright BPTAP002 do Apple® iPad Pro® 12.9"

Filtry prywatyzujące 3M™ Bright BPTAP002 do Apple® iPad Pro® 12.9" wykorzystują technologię mikrożaluzji. Dzięki folii możesz chronić poufne dane i korzystać ze swojego tableta w miejscach publicznych. Informacje są wyraźnie widoczne tylko dla Ciebie, inni widzą ciemny ekran.

Więcej szczegółów

289,00 zł


Podane ceny zawierają podatek VAT 23%.

Dane techniczne

Zgodność dotykowaTak
Redukcja światła niebieskiegoTak
Wysokość211 mm
Szerokość277 mm
KolorCzarny
Nazwa modeluBPTAP002
PowierzchniaDwustronna - matowa i błyszcząca
Proporcje ekranu4:3
Przekątna12.9"
Rodzaj mocowaniaSamoprzylepne paski mocujące, szyny mocujące lub system mocowania COMPLY™
Rodzaj urządzeniaTablet
Zawartość opakowania1 Folia Prywatyzująca, Ściereczka, Instrukcja Montażu
Format obrazuPanoramiczny
Stosowane oznaczeniaBPTAP002
Numer magazynowy7100312506
Gwarancja1 rok

3M™ Bright Screen

Wykorzystując zastrzeżoną technologię, filtr prywatności 3M™ Bright Screen oferuje niezrównaną przejrzystość i zachowuje 85% jasności urządzenia, co stanowi średnio 25% lepszą jasność niż inne dostępne czarne filtry prywatyzujące, dzięki zastosowaniu nanolouver technology, która gwarantuje najwyższą jakość wizualną, idealnie łącząc prywatność z wyjątkową jasnością i klarownością przy kącie widzenia 60 stopni; jest kompatybilny z ekranami dotykowymi, utrzymuje się na miejscu dzięki dołączonym taśmom klejącym 3M™ COMPLY™, redukuje niebieskie światło bez wpływu na naturalne kolory wyświetlacza, a jego jakość jest kontrolowana w 100% ręcznie.

Pomoc

W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z naszej bezpłatnej pomocy. Jeśli mają Państwo problem z dopasowaniem filtra do swojego ekranu prosimy o kontakt. Odpowiemy na najbardziej wymagające pytania. Jako największy wyspecjalizowany dystrybutor mobilnych urządzeń interaktywnych 3M, posiadamy największą wiedzę i doświadczenie w tej kategorii. Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego.

Jak to działa?

Problem wzrokowej kradzieży danych dotyczy wielu osób publicznie pracujących na urządzeniach przenośnych, a jego świadomość jest bardzo niska. Rozwiązaniem może być specjalny filtr prywatyzujący, jaki pojawił się w ofercie 3M.

Posiadanie wszelkiego rodzaju dodatków do laptopów, smartfonów czy tabletów jest kwestią osobistych preferencji. Osoby wrażliwe na punkcie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych mogą zaopatrzyć się w programy antywirusowe. Te jednak chronią software od wewnątrz, a nie jak w przypadku filtrów hardware od zewnątrz. To ciekawa nowa gama produktów i zupełnie coś innego, niż aplikacje mobilne.

W filtrach prywatyzujących zastosowano opatentowaną przez 3M technologię mikrożaluzji, ograniczającą pole widzenia ekranu dla osób trzecich już przy niskich kątach nachylenia.

Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym.

Przeznaczenie

 • Biuro (Chroni poufne dane i e-maile na ekranie przed wzrokiem współpracowników i gości. Doskonale nadaje się do biur o otwartej przestrzeni i dla współdzielonych biurek.)
 • Pracownik mobilny w poczekalni na lotnisku (W Wielkiej Brytanii około 40% tak zwanych "internetowych surferów zza pleców" podgląda pocztę służbową i poufne informacje osób pracujących w miejscach publicznych.)
 • Pracownik mobilny w pociągu (Nawet 52% użytkowników laptopów ignoruje osoby patrzące im "znad ramienia" na ekran, przez co niepowołane osoby mają wgląd w ich służbowe i prywatne informacje.)
 • Pracownik mobilny korzystający z punktu bezprzewodowego dostępu do sieci (Pracy wciąż przybywa, a czy pracownicy stawiają bezpieczeństwo danych nad pracę w publicznym środowisku kosztem wolnego czasu?)
 • Pracownik mobilny w kawiarence internetowej (Po założeniu filtra prywatyzacyjnego siedzący obok użytkownicy są chronieni przed wszelkimi kontrowersyjnymi treściami, które mogą pojawić się na ekranie.)
 • Uczelnia (Filtry prywatyzacyjne stosowane na monitorach LCD i laptopach odpowiadają przepisom prowadzenia elektronicznych sprawdzianów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Szybki, łatwy i atrakcyjny cenowo sposób, który zapobiega ściąganiu podczas egzaminów i sprawdzianów.)
 • Biblioteka (Osoby mogą bezpiecznie korzystać z internetu w bibliotecznych kawiarenkach internetowych bez obawy, że ktoś podejrzy ich dane w miejscu publicznym.)

Korzyści

 • Dzięki technologii mikrożaluzji wykorzystywanej przez 3M™ do prywatyzacji chronisz prywatność kiedy tego potrzebujesz, a żeby podzielić się informacjami z innymi wystarczy, że zmienisz pozycję ekranu.
 • Nie pozostawia resztek kleju podczas usuwania.
 • Matowa powierzchnia zapewnia wyraźny obraz i kompatybilność z systemem dotykowym.

Zalety

 • Ochrona i prywatność danych. Ograniczone pole widzenia ekranu dla osób trzecich.
 • Wyraźny obraz. Dzięki wysokiej przezroczystości folii, zachowana jest doskonała jakość obrazu.
 • Kompatybilność z systemem dotykowym. Nie zakłóca funkcji dotykowych ekranu.
 • Technologia czystych krawędzi. Innowacyjna technologia zapobiega osadzaniu sie kurzu i brudu na krawędziach folii prywatyzującej.
 • Nie pozostawia resztek kleju podczas usuwania. Unikalna technologia kleju zapewnia, że folie prywatyzujące można aplikować oraz usuwać z urządzenia, bez pozostawiania na nim resztek kleju.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Filtr prywatyzujący 3M™ Bright BPTAP002 do Apple® iPad Pro® 12.9"

Filtr prywatyzujący 3M™ Bright BPTAP002 do Apple® iPad Pro® 12.9"

Filtry prywatyzujące 3M™ Bright BPTAP002 do Apple® iPad Pro® 12.9" wykorzystują technologię mikrożaluzji. Dzięki folii możesz chronić poufne dane i korzystać ze swojego tableta w miejscach publicznych. Informacje są wyraźnie widoczne tylko dla Ciebie, inni widzą ciemny ekran.

Napisz swoją recenzję

inne produkty z tej samej kategorii:

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl