Podkategorie

Filtry na monitory

Doskonale chronią przed wzrokową kradzieżą danych monitory stacjonarne w firmie lub instytucji. Filtry prywatyzujące 3M dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii mikrożaluzji, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym. Wykonane są z elastycznej i wytrzymałej folii, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego monitora LCD, LED oraz CRT z płaskim ekranem.

Filtry na laptopy

Doskonale chronią przed wzrokową kradzieżą danych laptopy w podróży lub punktach bezprzewodowego internetu. Filtry prywatyzujące 3M dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii mikrożaluzji, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym. Wykonane są z elastycznej i wytrzymałej folii, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego laptopa z matrycą LCD lub LED.

Filtry na tablety

Doskonale chronią przed wzrokową kradzieżą danych tablety w pociągu, autobusie lub punktach bezprzewodowego internetu. Filtry prywatyzujące 3M dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii mikrożaluzji, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym. Wykonane są z elastycznej i wytrzymałej folii, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do większości popularnych tabletów.

Filtry na smartfony

Doskonale chronią przed wzrokową kradzieżą danych smartfony w pociągu, autobusie lub punktach bezprzewodowego internetu. Filtry prywatyzujące 3M dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii mikrożaluzji, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym. Wykonane są z elastycznej i wytrzymałej folii, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do większości popularnych smartfonów.

Filtry antyrefleksyjne

Rozwiązania antyrefleksyjne 3M™ działają w sposób prosty i estetyczny na większości dzisiejszych urządzeń. Dzięki niezwykłej technologii optycznej opracowanej przez firmę 3M™ filtr rozprasza odbijające się w ekranie światło, zwiększając wyrazistość i widoczność wyświetlonego na nim obrazu, jednocześnie zapewniając warstwę chroniącą przed kurzem i zarysowaniami.

Filtry do Apple

Filtry i folie prywatyzujące do MacBook, iPhone oraz iMac.

Najpopularniejsze

Najczęściej kupowane produkty.

Filtry High Clarity

Filtry prywatyzujące o wysokiej przejrzystości do laptopów i monitorów. Średnio o 30% bardziej wyrazisty obraz niż w przypadku standardowych czarnych filtrów prywatyzujących.

Ochrona ekranu

Folie, szkła ochronne na tablety.

Filtry prywatyzujące / Jest 119 produktów.

Widok