Filtry prywatyzujące pozwalają na wyraźne wyświetlanie danych na ekranie, jednocześnie dzięki opracowanej przez firmę 3M™ technologii mikro-żaluzji skutecznie zaciemniają ekran (w zakresie 60° po obu stronach), uniemożliwiając osobom postronnym podglądanie wyświetlanych informacji, a często ich kradzież. Wzrokowa kradzież danych Dwa rodzaje mocowań pozwalają na łatwe i szybkie zakładanie - oraz w razie potrzeby zdejmowanie filtra, pełni on również funkcję zabezpieczającą matrycę przed zarysowaniem. Warto dodać, że czarne filtry prywatyzujące posiadają powierzchnię matową, która dodatkowo zapewnia redukcję refleksów światła i lepiej sprawdza się w pomieszczeniach mocniej oświetlonych. W naszej ofercie znajdą Państwo filtry na monitory, laptopy, tablety i smartfony. Firma 3M™ wspiera także urządzenia firmy Apple i Samsung.

Podkategorie

3M™ Filtry na monitory

Filtry prywatycujące 3M™ do monitorów 17, 19, 20, 27 cali, na monitor 21.5, 23.6, 23.8 cala, a także do monitora 22, 24 cale, maksymalnie 43 cale. Filtry 3M™ ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Doskonale chronią przed wzrokową kradzieżą danych monitory stacjonarne w firmie lub instytucji. Filtry prywatyzujące 3M dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii mikrożaluzji, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym. Wykonane są z elastycznej i wytrzymałej folii, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego monitora LCD, LED oraz CRT z płaskim ekranem.

3M™ Filtry na laptopy

Filtry prywatycujące 3M™ do laptopów 14 cali, 12.5, 13.3, 15.4, 15.6, 17.3 cala, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Doskonale chronią przed wzrokową kradzieżą danych laptopy w podróży lub punktach bezprzewodowego internetu. Filtry prywatyzujące 3M dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii mikrożaluzji. Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym. Wykonane są z elastycznej i wytrzymałej folii, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego laptopa z matrycą LCD lub LED.

3M™ Filtry z systemem COMPLY™

System mocowania 3M™ COMPLY™ wyprodukowany wyłącznie z myślą o filtrach prywatyzujących 3M™ ma nowoczesną i trwałą konstrukcję na zawiasach, to nowoczesne rozwiązanie pomaga zachować prywatność ekranu laptopa i w łatwy sposób udostępnić zawartość ekranu jednym prostym ruchem. Firma 3M™ stawia na najprostsze pomysły, które zazwyczaj są najlepsze.

3M™ Filtry do Apple™

Filtry i folie prywatyzujące do MacBook, iPhone oraz iMac.

3M™ Filtry na tablety

Doskonale chronią przed wzrokową kradzieżą danych tablety w pociągu, autobusie lub punktach bezprzewodowego internetu. Filtry prywatyzujące 3M dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii mikrożaluzji, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym. Wykonane są z elastycznej i wytrzymałej folii, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do większości popularnych tabletów.

3M™ Filtry na smartfony

Doskonale chronią przed wzrokową kradzieżą danych smartfony w pociągu, autobusie lub punktach bezprzewodowego internetu. Filtry prywatyzujące 3M dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii mikrożaluzji, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich. Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym. Wykonane są z elastycznej i wytrzymałej folii, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do większości popularnych smartfonów.

Najpopularniejsze

Najczęściej kupowane produkty.

Filtry prywatyzujące / Jest 92 produktów.

Widok