3M™ BRIGHT SCREEN
Wykorzystując zastrzeżoną technologię, filtr prywatności 3M™ Bright Screen oferuje niezrównaną przejrzystość i zachowuje 85% jasności urządzenia, co stanowi średnio 25% lepszą jasność niż inne dostępne czarne filtry prywatyzujące, dzięki zastosowaniu nanolouver technology, która gwarantuje najwyższą jakość wizualną, idealnie łącząc prywatność z wyjątkową jasnością i klarownością przy kącie widzenia 60 stopni; jest kompatybilny z ekranami dotykowymi, utrzymuje się na miejscu dzięki dołączonym taśmom klejącym 3M™ COMPLY™, redukuje niebieskie światło bez wpływu na naturalne kolory wyświetlacza, a jego jakość jest kontrolowana w 100% ręcznie.
Pomoc
W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z naszej bezpłatnej pomocy. Jeśli mają Państwo problem z dopasowaniem filtra do swojego ekranu prosimy o kontakt. Odpowiemy na najbardziej wymagające pytania. Jako największy wyspecjalizowany dystrybutor mobilnych urządzeń interaktywnych 3M, posiadamy największą wiedzę i doświadczenie w tej kategorii. Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego.
Jak to działa?
Problem wzrokowej kradzieży danych dotyczy wielu osób publicznie pracujących na urządzeniach przenośnych, a jego świadomość jest bardzo niska. Rozwiązaniem może być specjalny filtr prywatyzujący, jaki pojawił się w ofercie 3M.
Posiadanie wszelkiego rodzaju dodatków do laptopów, smartfonów czy tabletów jest kwestią osobistych preferencji. Osoby wrażliwe na punkcie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych mogą zaopatrzyć się w programy antywirusowe. Te jednak chronią software od wewnątrz, a nie jak w przypadku filtrów hardware od zewnątrz. To ciekawa nowa gama produktów i zupełnie coś innego, niż aplikacje mobilne.
W filtrach prywatyzujących zastosowano opatentowaną przez 3M technologię mikrożaluzji, ograniczającą pole widzenia ekranu dla osób trzecich już przy niskich kątach nachylenia.
Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym.
Wersja na tablety i smartfony jest szczególnie użyteczna dla osób prywatnych korzystających z komunikacji miejskiej. Z kolei filtry na laptopy i tablety - w relacjach biznesowych lub gdy urządzenie służy jako stanowisko pracy na przykład w przestrzeni biurowej typu openspace, hotelowych recepcjach czy na terminalach lotniskowych. Produkt wykonany jest z wytrzymałego materiału i dodatkowo chroni powierzchnię wyświetlacza przed zarysowaniami i zabrudzeniami.
Filtry prywatyzujące 3M doskonale nadają się do ochrony monitorów LED/LCD/CRT z płaskim ekranem, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich (zapewniają niewidoczność danych na ekranie w zakresie 60°). Filtry prywatyzujące 3M pozwalają na bezpieczne przeglądanie poufnych danych w miejscu publicznym - dane na ekranie są wyraźnie widoczne tylko dla osób bezpośrednio przed monitorem. Osoby patrzące z boku widzą jedynie pusty ekran - czarny lub złoty.
Główne zalety
- Filtry Edge-to-Edge są najcieńszym filtrem prywatyzującym, który zachowuje funkcje dotykowe obrazu.
- Zoptymalizowana widoczność dla ekranów wysokiej rozdzielczości.
- Wysoka jakość obrazu.
- Ogranicza pozostawianie smug i odcisków palców
- Czarne filtry prywatyzujące 3M zapewniają niewidoczność ekranu w zakresie 60°.
- Minimalizuje rozpraszające „lustrzane” odbicia światła i refleksy w warunkach biurowych
- Redukują w 35% emisję niebieskiego światła z ekranów.
- Uniemożliwiają innym osobom podglądanie zawartości ekranu, gdy korzystasz z komputera w miejscach publicznych.
- Łatwy w demontażu, gdy chcesz podzielić się informacjami wyświetlanymi na ekranie ze współpracownikami lub znajomymi.
- Produkt wykonany jest z wytrzymałego materiału i dodatkowo chroni powierzchnię wyświetlacza przed zarysowaniami i zabrudzeniami.
Przeznaczenie
- Biuro (Chroni poufne dane i e-maile na ekranie przed wzrokiem współpracowników i gości. Doskonale nadaje się do biur o otwartej przestrzeni i dla współdzielonych biurek.)
- Pracownik mobilny w poczekalni na lotnisku (W Wielkiej Brytanii około 40% tak zwanych "internetowych surferów zza pleców" podgląda pocztę służbową i poufne informacje osób pracujących w miejscach publicznych.)
- Pracownik mobilny w pociągu (Nawet 52% użytkowników laptopów ignoruje osoby patrzące im "znad ramienia" na ekran, przez co niepowołane osoby mają wgląd w ich służbowe i prywatne informacje.)
- Pracownik mobilny korzystający z punktu bezprzewodowego dostępu do sieci (Pracy wciąż przybywa, a czy pracownicy stawiają bezpieczeństwo danych nad pracę w publicznym środowisku kosztem wolnego czasu?)
- Pracownik mobilny w kawiarence internetowej (Po założeniu filtra prywatyzacyjnego siedzący obok użytkownicy są chronieni przed wszelkimi kontrowersyjnymi treściami, które mogą pojawić się na ekranie.)
- Uczelnia (Filtry prywatyzacyjne stosowane na monitorach LCD i laptopach odpowiadają przepisom prowadzenia elektronicznych sprawdzianów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Szybki, łatwy i atrakcyjny cenowo sposób, który zapobiega ściąganiu podczas egzaminów i sprawdzianów.)
- Biblioteka (Osoby mogą bezpiecznie korzystać z internetu w bibliotecznych kawiarenkach internetowych bez obawy, że ktoś podejrzy ich dane w miejscu publicznym.)