Filtr Prywatyzujący 3M™ GF215W9B [47,7cm x 26,8cm] do monitora LED/LCD/CRT z płaskim ekranem Powiększ do pełnego rozmiaru

Filtr Prywatyzujący 3M™ GF215W9B [47,7cm x 26,8cm] do monitora LED/LCD/CRT z płaskim ekranem

Filtr prywatyzujący 3M GF215W9B w kolorze złotym doskonale nadaje się do ochrony danych na 21,5 calowych monitorach LED/LCD/CRT z płaskim ekranem o proporcjach 16:9. Filtr GF215W9B rozwiązuje problem wzrokowej kradzieży danych ograniczając pole widzenia ekranu dla osób trzecich (zapewnia niewidoczność danych na ekranie w zakresie 60°).

Więcej szczegółów

539,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

559,00 zł


Podane ceny zawierają podatek VAT 23%.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas czekiwania ok.10 dni roboczych

Negocjuj cenę

Dane techniczne

Nazwa modeluGF215W9B
Wysokość268 mm
Szerokość477 mm
KolorZłoty
PowierzchniaDwustronna - błyszcząca - czarna i złota
Proporcje ekranu16:9
Przekątna21.5"
Rodzaj mocowaniaSamoprzylepne paski mocujące
Rodzaj urządzeniaMonitor
Rozdzielczość ekranu (optymalna)1920x1080
Zawartość opakowania1 filtr prywatyzujący z mocującymi paskami samoprzylepnymi
Format obrazuPanoramiczny
Stosowane oznaczeniaGF215W9B
Numer magazynowy98044064412
Gwarancja1 rok

Pomoc

W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z naszej bezpłatnej pomocy. Jeśli mają Państwo problem z dopasowaniem filtra do swojego ekranu prosimy o kontakt. Odpowiemy na najbardziej wymagające pytania. Jako największy wyspecjalizowany dystrybutor mobilnych urządzeń interaktywnych 3M, posiadamy największą wiedzę i doświadczenie w tej kategorii. Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego.

Jak to działa?

Problem wzrokowej kradzieży danych dotyczy wielu osób publicznie pracujących na urządzeniach przenośnych, a jego świadomość jest bardzo niska. Rozwiązaniem może być specjalny filtr prywatyzujący, jaki pojawił się w ofercie 3M.

Posiadanie wszelkiego rodzaju dodatków do laptopów, smartfonów czy tabletów jest kwestią osobistych preferencji. Osoby wrażliwe na punkcie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych mogą zaopatrzyć się w programy antywirusowe. Te jednak chronią software od wewnątrz, a nie jak w przypadku filtrów hardware od zewnątrz. To ciekawa nowa gama produktów i zupełnie coś innego, niż aplikacje mobilne.

W filtrach prywatyzujących zastosowano opatentowaną przez 3M technologię mikrożaluzji, ograniczającą pole widzenia ekranu dla osób trzecich już przy niskich kątach nachylenia.

Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym.

Wersja na tablety i smartfony jest szczególnie użyteczna dla osób prywatnych korzystających z komunikacji miejskiej. Z kolei filtry na laptopy i tablety - w relacjach biznesowych lub gdy urządzenie służy jako stanowisko pracy na przykład w przestrzeni biurowej typu openspace, hotelowych recepcjach czy na terminalach lotniskowych. Produkt wykonany jest z wytrzymałego materiału i dodatkowo chroni powierzchnię wyświetlacza przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

Filtry prywatyzujące 3M doskonale nadają się do ochrony monitorów LED/LCD/CRT z płaskim ekranem, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich (zapewniają niewidoczność danych na ekranie w zakresie 60°). Filtry prywatyzujące 3M pozwalają na bezpieczne przeglądanie poufnych danych w miejscu publicznym - dane na ekranie są wyraźnie widoczne tylko dla osób bezpośrednio przed monitorem. Osoby patrzące z boku widzą jedynie pusty ekran - czarny lub złoty.

Główne zalety

 • Złote filtry dwukrotnie zwiększają skuteczność ochrony prywatnych danych - dane są niewidoczne na ekranie w zakresie 60° (po obu jego stronach) oraz przy patrzeniu na ekran z góry.
 • Złote dwustronne filtry prywatyzujące 3M posiadają z jednej strony powłokę czarną, a z drugiej złotą (obie są błyszczące)
 • Lustrzana powierzchnia zapewnia większą ochronę i wyrazistość wyświetlanych danych. Obraz nie jest zniekształcony i niewyraźny.
 • Średnio o 25% bardziej wyrazisty obraz niż w przypadku standardowych czarnych filtrów prywatyzujących.
 • Uniemożliwiają innym osobom podglądanie zawartości ekranu, gdy korzystasz z komputera w miejscach publicznych.
 • Łatwy w demontażu, gdy chcesz podzielić się informacjami wyświetlanymi na ekranie ze współpracownikami lub znajomymi.
 • Produkt wykonany jest z wytrzymałego materiału i dodatkowo chroni powierzchnię wyświetlacza przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

 

Przeznaczenie

 • Biuro (Chroni poufne dane i e-maile na ekranie przed wzrokiem współpracowników i gości. Doskonale nadaje się do biur o otwartej przestrzeni i dla współdzielonych biurek.)
 • Pracownik mobilny w poczekalni na lotnisku (W Wielkiej Brytanii około 40% tak zwanych "internetowych surferów zza pleców" podgląda pocztę służbową i poufne informacje osób pracujących w miejscach publicznych.)
 • Pracownik mobilny w pociągu (Nawet 52% użytkowników laptopów ignoruje osoby patrzące im "znad ramienia" na ekran, przez co niepowołane osoby mają wgląd w ich służbowe i prywatne informacje.)
 • Pracownik mobilny korzystający z punktu bezprzewodowego dostępu do sieci (Pracy wciąż przybywa, a czy pracownicy stawiają bezpieczeństwo danych nad pracę w publicznym środowisku kosztem wolnego czasu?)
 • Pracownik mobilny w kawiarence internetowej (Po założeniu filtra prywatyzacyjnego siedzący obok użytkownicy są chronieni przed wszelkimi kontrowersyjnymi treściami, które mogą pojawić się na ekranie.)
 • Uczelnia (Filtry prywatyzacyjne stosowane na monitorach LCD i laptopach odpowiadają przepisom prowadzenia elektronicznych sprawdzianów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Szybki, łatwy i atrakcyjny cenowo sposób, który zapobiega ściąganiu podczas egzaminów i sprawdzianów.)
 • Biblioteka (Osoby mogą bezpiecznie korzystać z internetu w bibliotecznych kawiarenkach internetowych bez obawy, że ktoś podejrzy ich dane w miejscu publicznym.)

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Filtr Prywatyzujący 3M™ GF215W9B [47,7cm x 26,8cm] do monitora LED/LCD/CRT z płaskim ekranem

Filtr Prywatyzujący 3M™ GF215W9B [47,7cm x 26,8cm] do monitora LED/LCD/CRT z płaskim ekranem

Filtr prywatyzujący 3M GF215W9B w kolorze złotym doskonale nadaje się do ochrony danych na 21,5 calowych monitorach LED/LCD/CRT z płaskim ekranem o proporcjach 16:9. Filtr GF215W9B rozwiązuje problem wzrokowej kradzieży danych ograniczając pole widzenia ekranu dla osób trzecich (zapewnia niewidoczność danych na ekranie w zakresie 60°).

Napisz swoją recenzję

inne produkty z tej samej kategorii: