Filtr Prywatyzujący 3M™ GPF19.0W [40,8cm x 25,5cm] do laptopa z matrycą LED/LCD Powiększ do pełnego rozmiaru

Filtr Prywatyzujący 3M™ GPF19.0W [40,8cm x 25,5cm] do laptopa z matrycą LED/LCD

Filtr prywatyzujący 3M GPF19.0W w kolorze złotym doskonale nadaje się do ochrony danych na 19'' calowych laptopach z płaską matrycą LED/LCD o proporcjach 16:10. Filtr GPF 19.0W rozwiązuje problem wzrokowej kradzieży danych ograniczając pole widzenia ekranu dla osób trzecich (zapewnia skuteczną ochronę prywatności poprzez zaciemnienie ekranu po obu stronach 60° kąta widzenia).

Więcej szczegółów

399,00 zł


Podane ceny zawierają podatek VAT 23%.

Stan magazynowy (aktualizacja: 2021-12-02 15:12)
 • Produkt na zamówienie (2-3 tyg. dni od daty zamówienia)

Dane techniczne

Wysokość255 mm
Szerokość408 mm
KolorZłoty
Nazwa modeluGPF19.0W
PowierzchniaDwustronna - błyszcząca - czarna i złota
Proporcje ekranu16:10
Przekątna19.0"
Rodzaj mocowaniaSamoprzylepne paski mocujące lub szyny mocujące
Rodzaj urządzeniaLaptop
Zawartość opakowaniaFiltr prywatyzujący, zestaw pasków mocujących, ściereczka, instrukcja montażu
Format obrazuPanoramiczny
Stosowane oznaczeniaGPF19.0W, GPF 19.0W
Numer magazynowy98044055030
Gwarancja1 rok

Pomoc

W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z naszej bezpłatnej pomocy. Jeśli mają Państwo problem z dopasowaniem filtra do swojego ekranu prosimy o kontakt. Odpowiemy na najbardziej wymagające pytania. Jako największy wyspecjalizowany dystrybutor mobilnych urządzeń interaktywnych 3M, posiadamy największą wiedzę i doświadczenie w tej kategorii. Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego.

Jak to działa?

Problem wzrokowej kradzieży danych dotyczy wielu osób publicznie pracujących na urządzeniach przenośnych, a jego świadomość jest bardzo niska. Rozwiązaniem może być specjalny filtr prywatyzujący, jaki pojawił się w ofercie 3M.

Posiadanie wszelkiego rodzaju dodatków do laptopów, smartfonów czy tabletów jest kwestią osobistych preferencji. Osoby wrażliwe na punkcie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych mogą zaopatrzyć się w programy antywirusowe. Te jednak chronią software od wewnątrz, a nie jak w przypadku filtrów hardware od zewnątrz. To ciekawa nowa gama produktów i zupełnie coś innego, niż aplikacje mobilne.

W filtrach prywatyzujących zastosowano opatentowaną przez 3M technologię mikrożaluzji, ograniczającą pole widzenia ekranu dla osób trzecich już przy niskich kątach nachylenia.

Filtr przydaje się, gdy w miejscach publicznych korzystamy z poczty elektronicznej i ochrona prywatności jest bardzo ważna, ale również gdy przeglądamy zdjęcia lub dane, których treść wolimy zachować dla siebie, korzystamy z bankowości mobilnej czy edytujemy dokumenty o charakterze poufnym.

Wersja na tablety i smartfony jest szczególnie użyteczna dla osób prywatnych korzystających z komunikacji miejskiej. Z kolei filtry na laptopy i tablety - w relacjach biznesowych lub gdy urządzenie służy jako stanowisko pracy na przykład w przestrzeni biurowej typu openspace, hotelowych recepcjach czy na terminalach lotniskowych. Produkt wykonany jest z wytrzymałego materiału i dodatkowo chroni powierzchnię wyświetlacza przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

Filtry prywatyzujące 3M doskonale nadają się do ochrony monitorów LED/LCD/CRT z płaskim ekranem, ograniczają pole widzenia ekranu dla osób trzecich (zapewniają niewidoczność danych na ekranie w zakresie 60°). Filtry prywatyzujące 3M pozwalają na bezpieczne przeglądanie poufnych danych w miejscu publicznym - dane na ekranie są wyraźnie widoczne tylko dla osób bezpośrednio przed monitorem. Osoby patrzące z boku widzą jedynie pusty ekran - czarny lub złoty.

Główne zalety

 • Złote filtry dwukrotnie zwiększają skuteczność ochrony prywatnych danych - dane są niewidoczne na ekranie w zakresie 60° (po obu jego stronach) oraz przy patrzeniu na ekran z góry.
 • Złote dwustronne filtry prywatyzujące 3M posiadają z jednej strony powłokę czarną, a z drugiej złotą (obie są błyszczące)
 • Lustrzana powierzchnia zapewnia większą ochronę i wyrazistość wyświetlanych danych. Obraz nie jest zniekształcony i niewyraźny.
 • Uniemożliwiają innym osobom podglądanie zawartości ekranu, gdy korzystasz z komputera w miejscach publicznych.
 • Łatwy w demontażu, gdy chcesz podzielić się informacjami wyświetlanymi na ekranie ze współpracownikami lub znajomymi.
 • Produkt wykonany jest z wytrzymałego materiału i dodatkowo chroni powierzchnię wyświetlacza przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

 

Przeznaczenie

 • Biuro (Chroni poufne dane i e-maile na ekranie przed wzrokiem współpracowników i gości. Doskonale nadaje się do biur o otwartej przestrzeni i dla współdzielonych biurek.)
 • Pracownik mobilny w poczekalni na lotnisku (W Wielkiej Brytanii około 40% tak zwanych "internetowych surferów zza pleców" podgląda pocztę służbową i poufne informacje osób pracujących w miejscach publicznych.)
 • Pracownik mobilny w pociągu (Nawet 52% użytkowników laptopów ignoruje osoby patrzące im "znad ramienia" na ekran, przez co niepowołane osoby mają wgląd w ich służbowe i prywatne informacje.)
 • Pracownik mobilny korzystający z punktu bezprzewodowego dostępu do sieci (Pracy wciąż przybywa, a czy pracownicy stawiają bezpieczeństwo danych nad pracę w publicznym środowisku kosztem wolnego czasu?)
 • Pracownik mobilny w kawiarence internetowej (Po założeniu filtra prywatyzacyjnego siedzący obok użytkownicy są chronieni przed wszelkimi kontrowersyjnymi treściami, które mogą pojawić się na ekranie.)
 • Uczelnia (Filtry prywatyzacyjne stosowane na monitorach LCD i laptopach odpowiadają przepisom prowadzenia elektronicznych sprawdzianów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Szybki, łatwy i atrakcyjny cenowo sposób, który zapobiega ściąganiu podczas egzaminów i sprawdzianów.)
 • Biblioteka (Osoby mogą bezpiecznie korzystać z internetu w bibliotecznych kawiarenkach internetowych bez obawy, że ktoś podejrzy ich dane w miejscu publicznym.)

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Filtr Prywatyzujący 3M™ GPF19.0W [40,8cm x 25,5cm] do laptopa z matrycą LED/LCD

Filtr Prywatyzujący 3M™ GPF19.0W [40,8cm x 25,5cm] do laptopa z matrycą LED/LCD

Filtr prywatyzujący 3M GPF19.0W w kolorze złotym doskonale nadaje się do ochrony danych na 19'' calowych laptopach z płaską matrycą LED/LCD o proporcjach 16:10. Filtr GPF 19.0W rozwiązuje problem wzrokowej kradzieży danych ograniczając pole widzenia ekranu dla osób trzecich (zapewnia skuteczną ochronę prywatności poprzez zaciemnienie ekranu po obu stronach 60° kąta widzenia).

Napisz swoją recenzję

inne produkty z tej samej kategorii:

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl